Dietetyk Aneta Łabędź – niewinnie proste odchudzanie | dietetyk online

Współpraca

Kluczem sukcesu jest praca nad nawykami, dlatego we współpracy z klientem skupiam się na trzech aspektach:

Odstępstwa (“grzeszki”) nie istnieją, bo są one wpisane w codzienne menu. Nie ma produktów zakazanych, a to przecież “zakazane owoce” kuszą najbardziej.

Skupiając się na budowaniu pojedynczych nawyków osiągniesz więcej, niż rzucając się na głęboką wodę, gdy nie wiesz jak i nie umiesz pływać. Tym sposobem zbudujesz Swoją pewność siebie i wiarę w sukces.

Pokazuję, ze dieta nie musi wiązać się z kilkugodzinnym mieszaniem w garach.
Smaczne i apetycznie wyglądające dania można przygotować w kilka minut. Dając Ci wiedzę i narzędzia wskazuję co i jak łączyć, by tworzyć dania proste, szybkie i złożone z tych składników, które lubisz.

Pracuję nad tym by dieta stała się przyjemnością a nie przymusem.
Jeśli nie możesz żyć bez pierogów, naleśników, czekolady… wystarczy, że powiesz a zrobię wszystko co w mojej mocy by ten wyśniony produkt się znalazł w twojej diecie!

Wybierz Swoją drogę do celu

Jeśli nie wiesz jaką formę współpracy wybrać – nie przejmuj się! Wspólnie podejmiemy decyzję na konsultacji!

Konsultacja

Jest to nasze pierwsze spotkanie, którego celem jest poznanie siebie nawzajem, m.in.:

 1. ustalenie jaki jest Twój cel dietetyczny (np. powrót do masy ciała sprzed ciąży, obniżenie poziomu LDL, nauczenie się zdrowo gotować) oraz pokazanie Ci możliwych opcji jego osiągnięcia,
 2. określenie stanu Twojego zdrowia. Czy na co dzień niepokoją Cię jakieś objawy? Czy cierpisz na alergie lub nietolerancje pokarmowe?
 3. poznanie Twojego aktualnego sposobu odżywiania oraz ulubionych i nielubianych produktów czy dań,
 4. zapoznanie się z Twoimi zwyczajami, trybem życia, pracy,
 5. ustalenie Twoich oczekiwań co do preferowanej formy współpracy.

Po takim spotkaniu nie wychodzisz z niczym – otrzymujesz spersonalizowane zalecenia, które pozwolą Ci zacząć się odżywiać słuchając potrzeb swojego ciała.

Konsultacja jest wstępem do każdej formy współpracy, ale może być także niezależnym, pojedynczym spotkaniem.

Porada żywieniowa

Potrzebujesz jednorazowej pomocy? Nie wiesz jak poradzić sobie ze swoim problemem?

Zrobię co mogę byś po naszym spotkaniu poczuł/poczuła się o wiele “lżejsza”.

wsparcie żywieniowe pomoc w odchudzaniu dietetyk motywacja psyche

Lekcje zdrowego odżywiania

Chcesz zdrowo się odżywiać ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Masz problem z podjadaniem i chcesz “uwolnić” się od tej samosięgającej po przekąski ręki? A może ciągle myślisz o jedzeniu i chciałbyś aby życie przestało się wokół niego kręcić? 

Na naszych spotkaniach pomogę Ci zrozumieć przyczynę Twoich problemów i razem znajdziemy sposób by je rozwiązać. Dowiesz się jak w zdrowy i w przemyślany sposób komponować swoje codzienne menu.

Lekcje zdrowego odżywiania to cykl spotkań, których celem jest wyposażenie Cię w nową wiedzę oraz stopniowe zmienianie Twoich nawyków żywieniowych. Na spotkaniach analizowana jest  także Twoja dieta, dzięki czemu uczysz się samodzielnie oceniać i wyciągnąć wnioski dotyczące prawidłowego odżywiania.

Lekcje zdrowego odżywiana są elementem współpracy indywidulanej i dla par (wchodzą w skład spotkań kontrolnych). Mogą także być niezależną formą współpracy i wtedy obejmują:

 • konsultację wstępną,
 • cykl około 14 spotkań w formie online (ok. 30-40 minut)

Współpraca indywidualna bazująca na jadłospisie

Obejmuje:

 • konsultację wstępną,
 • 14-dniowy jadłospis dopasowany do Ciebie, Twoich umiejętności kulinarnych, czasu jaki możesz i chcesz poświęcić na przygotowania oraz smaków jakie lubisz i bez których nie wyobrażasz sobie żyć.
  Jadłospis posiada tyle posiłków ile wspólnie ustalimy za możliwe do realizacji i optymalne na Ciebie.
 • spotkania kontrolne online, podczas których szczegółowo omówię z Tobą problemy jakie spotkały Cię od naszej ostatniej rozmowy online, przeanalizuję Twoją dietę i jej efekty. Każde nasze spotkanie to także praca nad nawykami, czyli lekcja zdrowego odżywiania, która pozwoli Ci po zakończeniu współpracy nadal cieszyć się zdrowiem i zadowoleniem z siebie.

Czy ta opcja jest dla Ciebie?
Aby to wiedzieć, odpowiedz sobie na kilka prostych pytań:
Czy możesz sobie pozwolić na regularne spotkania co około 2 tygodnie? Czy jesteś gotowy mi zaufać? Czy nie znasz się na gotowaniu i potrzebujesz wskazówek, które składniki dobrze ze sobą smakują? Czy lubisz mieć jasno napisane/powiedziane jak krok po kroku przygotować danie?

*częstotliwość ustalana jest indywidualnie (1-2 x w miesiącu)

Współpraca indywidualna bazująca na propozycjach żywieniowych

Obejmuje:

 • konsultację wstępną, 
 •  propozycje żywienie,
 • spotkania kontrolne online.

Czym są propozycje żywieniowe?
To inny, niż jadłospis, sposób na wprowadzenie zasad zdrowego odżywiania i odpowiednio zbilansowanej diety. Jest to przede wszystkim zestaw produktów i ich proporcji, budowany w oparciu o Twoje upodobania, tryb życia oraz czas i chęci na poświęcenie kilku chwil na gotowanie. Dzięki propozycjom żywieniowym, możesz tworzyć dania takie jak lubisz, nikt Ci nie narzuca co musisz danego dnia zjeść!

Dla kogo jest to opcja?
Dla tych, którzy dobrze czują się w kuchni, znają się na podstawach gotowania ale brakuje im wiedzy co i w jakich proporcjach łączyć, by posiłki były pełnowartościowe i sprzyjały zdrowiu oraz osiągnięciu żywieniowego celu.

Współpraca dla par* bazująca na jadłospisie lub propozycjach żywieniowych

Zacznijcie dietę razem! Zdrowy sposób odżywienia, zbudowanie nawyków to klucz do utraty niechcianej masy ciała oraz cieszenia się dobrym samopoczuciem, zdrowiem przez długie lata.

Ta opcja pozwoli Wam dzielić się obowiązkami w kuchni, wspólnie motywować czy zaoszczędzić czas i pieniądze.

Współpraca opiera się na tych samych zasadach, co współpraca indywidualna. Jadłospis, propozycje żywieniowe czy zalecenia powstają w dopasowaniu do potrzeb obu z Was osobno. 

Dla kogo?
Idealne dla tych, którzy potrzebują dodatkowego źródła motywacji (razem raźniej!), dla małżonek, które nie chcą gotować dwóch obiadów w ciągu dnia czy chcą subtelnie zasugerować partnerowi, że to najwyższy czas by zadbać o swoje serce, stawy i zrzucić kilka zbędnych kilogramów…

*para to zestawienie dwójki ludzi – to może być twoja siostra, dziewczyna, chłopak, przyjaciel czy nawet mama.