Dietetyk Aneta Łabędź – niewinnie proste odchudzanie | dietetyk online

Kilka słów o mnie

 

Nie masz czasu lub chęci na ciągłe gotowanie. Krojenie warzyw Cię męczy. Nie wiesz co robisz nie tak, bo ciągle jesteś głodny. Apetyt na słodkie niweczy wszelkie próby schudnięcia.

Wiem o tym dobrze. I także wiem, że dobrze trafiłeś.

Podporządkuj swoją dietę pod swoje życie, a nie życie pod dietę.

To podstawa i gwarancja skutecznego schudnięcia, poprawy wyników badań i lepszego samopoczucia.

Spróbujesz, więc ze mną osiągnąć swój cel?

niki indeks ładunek glikemiczny celiakia dieta wegańska wegetariańska
pupil życie codzienne
śniadanie podwieczorek warzywa owoce masło orzechowe czekolada gofry
kalorie odchudzanie schudnąć osiągnąć cel

Ale dlaczego to właśnie mnie powinieneś/aś wybrać?

Pytanie, jak z typowej rozmowy kwalifikacyjnej, prawda?

Chcę byś wiedział, że to ty, mój klient, decydujesz jak będzie wyglądała Twoja dieta:

Nie chcesz spędzać kilku godzin dziennie  kuchni?

Da się zrobić.

Nie lubisz szpinaku, brukselki i awokado?

Żaden problem.

Pizza to danie, bez którego Twoje życie traci sens?

Nie straci go nigdy 😉

Nie ma niezdrowych pokarmów. Są tylko dobre i lepsze wybory. Świat nie jest i nie będzie zerojedynkowy. Ważna jest równowaga, a budowanie zakazów i nakazów do niczego nie prowadzi. Może co najwyżej zwiększyć ilość naszych myśli wokół jedzenia, ocenianie siebie przez pryzmat  wyglądu czy przestrzegania zaleceń.

Jako nastolatka lubiłam sport, taniec… a jeszcze bardziej słodycze.

Jak łatwo się domyśleć, należałam do tych dziewczyn, które miały tu i ówdzie tłuszczyk, albo po prostu tylko tak myślały. W każdym razie nie akceptowałam swojego wyglądu.

Po latach restrykcji, rezygnacji z ukochanych lodów, serków czy czekolady (albo z konkretnych posiłków by móc zjeść te „zakazane owoce”), powiedziałam sobie „dość”.

Żyję, rozwijam się, kulinarnie i dietetycznie. Dalej kocham słodkie. Ale już nie oczekuję od ciała (chorobliwej) idealności i nie wyglądam jak szkielet lub malutka beczuszka.

Co się zmieniło?

Myślę, że przede wszystkim wyposażenie siebie w wiedzę. Świadomość tego jak odpowiednie odżywienie wpływa na nasz organizm, a także jak nasza perspektywa na samych siebie sprzyja zmianie!

To właśnie uważam za swój cel – wyposażenie swoich podopiecznych w wiedzę co i jak jeść, a przy tym by żywienie, wygląd nie było w centrum naszego życia.

Rozumiem Was, wiem przez co przechodzicie, jakie możecie mieć problemy i wiem, że nie jest łatwo.
Wiem, że zarówno nadmierna masa ciała, jak i jej niedobór bardzo ograniczają pewność siebie, poczucie własnej skuteczności… i wycofują z życia.
Ponadto, wiem jak ważne jest to byś zatroszczył się o swoje zdrowie już teraz. Profilaktyka to najlepszy sposób na walkę z chorobą. Słyszałeś to już gdzieś, prawda?  

Chcę uchronić Cię przed problemami, na które masz wpływ.

Jak wygląda współpraca?

Ze swoimi klientami współpracuję bazując na dwóch drogach postępowania. Jednak podstawą jest balans, równowaga. Żadne zerojedynkowe podejście!

Jedną z tych dróg jest klasyczny jadłospis, połączony z regularnymi spotkaniami kontrolnymi, nauką podstaw zdrowego odżywiania, które pozwolą Ci utrwalić nowe nawyki, schematy odżywiania. Bardzo często płynnie, po kilku tygodniach przechodzę do drugiej formy współpracy.

Propozycje żywieniowe dają Ci więcej swobody, ale i wymagają pracy własnej i uczą Cię „co z czym się je”. Ja daje Ci tylko wskazówki, dzięki którym na pewno osiągniesz swój cel.

Więcej o tym jak pomogę Ci zmienić Twoje życie, podejście do diety, odchudzania przeczytasz w zakładce „współpraca”.

dietetyk proste szybkie zdrowe odchudzanie odżywianie

Nie wróżę z fusów czy z kart, więc bazuje na Twoich wynikach badań, doświadczanych objawach czy obawach. Rzetelna wiedza naukowa to kolejna podstawa zaleceń jakie dostaniesz ode mnie.

Specjalizuję się m.in.  insulinooporności. Jestem certyfikowanym dietetykiem z tytułem SOIT, czyli specjalisty polecanemu insulinoopornym.  

Wiedzę pogłębiam, dzięki wielu książkom,  konferencjom, publikacjom naukowym, na bazie których piszę sama swoje teksty i artykuły, które  znajdziesz m.in. na dietetycy.org.pl.

W moim, życiu zawsze było dużo miejsca na kulinarne przygody. Uwielbiam piec, kombinować w kuchni i tworzyć nowe desery. Gotowanie to nie tylko pasja, ale też i mój drugi zawód. Przeżyłam kilka lat jako kucharz, więc i dania, które załączam dla Was są bogate w smaki, za którymi warto tęsknić.

Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą, a ty?

Jest jednak coś innego, co nie może dłużej czekać… zapisz się na newsletter, by otrzymać darmowy e-book ze zdrowymi i banalnie prostymi słodkościami oraz by być w kontakcie ze mną ;).

Znajdź rozwiązanie dla Siebie

Schudnij, zaakceptuje siebie i ciesz się efektem przez wiele lat

Baza wiedzy

Przepisy, porady

Kontakt